Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

READY-USED – skórzana galanteria z odzysku

Opis projektu: Otworzyliśmy sklep, docieramy do nowych kanałów sprzedaży, inwestujemy w marketing.

Branża / kategoria: commerce, moda, motoryzacja

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Zauważyliśmy, że skóry pochodzące ze zużytych samochodów to materiał, który mimo wysokiej jakości i trwałości często trafia na śmietnik ze względu na brak pomysłu jego wykorzystania. Wyszliśmy na przeciw temy problemowi opracowując proces obróbki skór tak, aby można było z nich produkować skórzaną galanterię.

Dla kogo: Nasi klienci szukają unikatowych produktów premium wytworzonych zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju i w poczuciu troski o środowisko naturalne.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Adam Wyszyński – założyciel i projektant Ready-Used. Przedsiębiorca zaangażowany w społecznie odpowiedzialną działalność biznesu. Pasjonat

Konkurencja: W Polsce i w UE nie znaleźliśmy firmy zajmującej się czymś podobnym.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Dotarcie do jak największego grona odbiorców poprzez działania w social mediach, udział w targach i pojawienie się w mediach.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

READY-USED

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 10 lip 2023 (00:00)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]