Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Simplest RPG Game – Text Adventure

Opis projektu: Wstępny pomysł na projekt został zrealizowany. Aktualnie zbieramy feedback od graczy i na jego podstawie wprowadzamy zmiany. Przekroczyliśmy już 200 tysięcy pobrań! Intensywnie pracujemy nad wersją na iOS oraz wprowadzeniem trybu Online, który umożliwi rywalizację między użytkownikami.

Branża / kategoria: gry i rozrywka

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z potrzeby rynku na proste gry. Wiele osób nie ma ochoty zagłębiać się w skomplikowane systemy w grach RPG. My oferujemy coś prostego i intuicyjnego. Nie potrzeba samouczków, żeby zrozumieć i czerpać przyjemność z gry.

Dla kogo: Gra skierowana jest do wszystkich graczy, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Jest to prosta, odprężająca i pobudzająca wyobraźnię prosta gra RPG.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: W chwili obecnej projekt realizowany jest przez małą grupę zaangażowanych osób z pasją. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy pracując na różnych stanowiskach w małych i dużych firmach oraz jako freelancerzy. Projekt prostej gry RPG jest dla nas bardzo ważny.

Konkurencja: Rynek mobilnych gier RPG jest ogromny i mamy bardzo wielu konkurentów. Każda gra ma swój unikalny styl dzięki czemu gracze mogą wybierać z tysięcy różnych tytułów. My staramy się wyróżnić zaangażowaniem w projekt, formą i prostotą naszej gry.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Najważniejsze cele, które stoją przed tym projektem to:
– wprowadzenie wersji na telefony z iOS
– dodanie trybu Online
Są to kamienie milowe, które chcemy jak najszybciej osiągnąć.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Przystajń (śląskie)

Simplest RPG Game – Text Adventure

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.