Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Spiders.Agency

Opis projektu: Nasz zakres usług to:
– custom wordpress development
– strategia i konsulting
– web & ux design
– SEM (SEO + PPC)

Co możemy zrobić?
– stworzyć wyjątkową stronę WWW opartą o WordPressa,
– wspólnie osiągnąć sukces i zwiększyć twój zasięg,
– przygotować kompleksową kampanię SEM (SEO & PPC),
– zadbać o funkcjonowanie twojego serwisu, bloga, strony,
– zbudować od zera świetny projekt – stronę, sklep, aplikację.

Branża / kategoria: marketing

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Wszystko zaczęło się od przejęcia pełnej obsługi serwisów: Spider’s Web, Spider’s Web Rozrywka i Bezprawnik. Pomyśleliśmy, że pójdziemy o krok dalej i zaoferujemy nasze usługi na zewnątrz, innym zainteresowanym podmiotom.

Dla kogo: Pracowaliśmy dla największych serwisów oraz redakcji online w Polsce, a z efektów naszej pracy korzysta ponad 5 000 000 użytkowników miesięcznie. Do naszych projektów należy m.in. największy niezależny blog w Polsce z ponad 3 mln użytkowników – Spidersweb. Wspólnie z PlayStation stworzyliśmy poradnik o grach dostępnych na platformę PlayStation VR. Pracujemy nad rozwojem marki InteliWISE. Stworzyliśmy
stronę jej internetową w oparciu o WordPressa. Opiekujemy się także jej kampanią PPC. A to tylko wierzchołek góry lodowej.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: reklama, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Nasz zespół ma 40-letnie doświadczenie. Od niemal 10 lat budujemy i rozwijamy aplikacje na bazie WordPressa. Przeprowadziliśmy dziesiątki szkoleń i występowaliśmy na największych konferencjach w Polsce. Mamy za sobą udane projekty zrealizowane dla globalnych i polskich marek, a nasza praca jest dla nas powodem do dumy.

Konkurencja: Brak

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Coraz większa satysfakcja klienta ze współpracy, samodoskonalenie oraz rozszerzenie zakresu naszych działań.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Cała Polska (łódzkie)

Spiders.Agency

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.