Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

SuperCoach.pl – portal coachingowy

Opis projektu: Polski portal coachingowy: coachingowe sesje • szkolenia • kursy • warsztaty • konferencje • webinary na temat rozwoju osobistego i biznesowego oraz motywacji.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: W trakcie pomyślnej współpracy SEO/SEM z coachem, dla którego wypozycjonowaliśmy stronę www w krótkim czasie na wartościowe frazy kluczowe oraz pozyskaliśmy dużo wartościowych leadów, które przerodzili się w konwersje, doszliśmy do wniosku, że możemy powalczyć o ten segment rynku.

Dla kogo: Coach – specjalista/ekspert oraz uczestnik wydarzeń coachingowych

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, freemium, inne, reklama, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Eksperci SEO/SEM z wieloletnim doświadczeniem

Konkurencja: DobryCoach.pl

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Rozbudowa i optymalizacja platformy coachingowej o niezbędną funkcjonalność, promocja…

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Portal coachingowy SuperCoach.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.