Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Szukampracy.pl

Opis projektu: Finalizujemy i wdrażamy model płatności wraz z atrakcjami m.in. happy hours czy kupony rabatowe

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2016

Skąd pomysł: W dobie rynku pracownika i coraz większych stawek za publikację ogłoszenia postanowiliśmy stworzyć własny portal, który spełni oczekiwania obu stron.

Dla kogo: Firmy, które nie chcą płacić kolosalnych pieniędzy za publikację ogłoszeń oraz kandydaci którzy znajdą atrakcyjne oferty pracy.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: Pasjonaci tematów HR a także zespół programistów i marketingowców. Każdego dnia uczymy się nowych rzeczy, znajdujemy nowe możliwości rozwoju i promocji portalu szukampracy.pl

Konkurencja: Infopraca, Jooble,

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Dotarcie do szerszego grona pracodawców i kandydatów

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Szczecin (zachodniopomorskie)

Szukampracy.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.