Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

TaxShield biuro rachunkowe online z aplikacją mobilną

Opis projektu: TaxShield to aplikacja mobilna do dostarczania dokumentów dla biura rachunkowego. Jak i również cała obsługa podatkowa. TaxShield to księgowość internetowa z dedykowaną księgową.

Branża / kategoria: commerce, informatyka, inne, prawo

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Niezadowolenie ze współpracy z tradycyjnym biurem rachunkowym spowodowało chęć stworzenia aplikacji mobilnej do przesyłania dokumentów do biura. W szczególności aplikacja miała być pierwszą tego typu dla spółek kapitałowych.

Dla kogo: Docelowym klientem jest świadomy przedsiębiorca chroniący swój kapitał. Hard user aplikacji mobilnych. Entuzjasta nowych technologii.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem z branży IT i finansowej.

Konkurencja: infakt.pl, taxcare.pl

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zmiana modelu biznesowego na bardziej skalowalny. Większa automatyzacja procesów wewnętrznych.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

TaxShield Biuro Rachunkowe Online z Aplikacją Mobilną

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.