Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

TuSerwis.pl – platforma online do naprawy i serwisu auta

Opis projektu: TuSerwis.pl to platforma online celem której jest ułatwienie serwisowania auta. To znaczy usprawnienie poszukiwania warsztatu, komunikacji z warsztatem i zwiększenie bezpieczeństwa. Kierowcy często się borykają z problemem znalezienia odpowiedniego warsztatu który wykona ich zlecenie, to często są skomplikowane usługi, wymagające odpowiedniej specjalizacji i sprzętu. Jak na przykład naprawy automatycznych skrzyń biegów, podzespołów silnikowych lub naprawa rzadkich samochodów. Na tuserwis.pl kierowca zgłasza w kilka prostych kroków usterkę, zgłoszenie trafia do warsztatów i warsztaty które mogą wykonać zlecenie wysyłają swoje oferty. Kierowca od razu widzi spersonalizowaną wycenę kilku warsztatów, może zapoznać z opiniami, wybrać najbardziej odpowiednią ofertę i umówić wizytę. Dla warsztatów tuserwis jest źródłem nowych klientów a razem informacji z okolicy dotyczącej napraw i zapotrzebowania rynku.

Branża / kategoria: motoryzacja

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Głównie z własnego zapotrzebowania na daną usługę. Na ten moment jako kierowca muszę się skontaktować minimum z kilkoma warsztatami telefonicznie, osobnie sprawdzić opinię lub prosić znajomych o polecenie. Trudno samemu też porównać cenniki warsztatów i wybrać optymalny. Rynek wymaga danej usługi dlatego postanowiliśmy stworzyć portal.

Dla kogo: B2B to są serwisy samochodowe
B2C to są kierowcy

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Portal tworzy na ten moment 2 osoby, posiadamy doświadczenie pracy w korporacjach, tworzenia produktów IT, sprzedaży i promocji.
Całość naszego doświadczenia pozwala na sukcesywny rozwój projektu.

Konkurencja: W Polsce postrzegamy jako konkurencję portaly dobry mechanik oraz motointegrator.
Natomiast dużo róznimy się w sposobie działania.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Naszym celem jest podłączenie do naszej bazy jak największej ilości warsztatów w całej Polsce oraz stanie się rozpoznawalnymi wśród kierwców.

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

TuSerwis.pl – platforma online do naprawy i serwisu auta

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.