Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Woodee – drewniane okulary

Opis projektu: Na dzień dzisiejszy skupiany się na produkcji drewnianych okularów. Posiadamy 8 rodzajów własnych modeli. Czerpiemy inspiracje z najnowszych trendów, które występują na rynku.

Branża / kategoria: inne, life style, moda

Rok powstania: 2016

Skąd pomysł: Pomysłodawcą jest Prezes spółki Pan Norbert Budny, i to właśnie on jest odpowiedzialny za cały proces produkcji. Pomysł narodził się z innowacji na rynku i został podpatrzony od Amerykańskiej firmy Shwood, która w 2011 roku została uznana jako najbardziej innowacyjny Start upp w USA.

Dla kogo: Naszym docelowym klientem jest tak naprawdę każdy, kto nosi okulary, zarówno korekcyjne jak i przeciwsłoneczne.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcami projektu są :
Norbert Budny – Prezes i zarówno pomysłodawca przedsięwzięcia. Na co dzień związany branżą drzewną.
Krzysztof Mikołajczak – członek zarządu, odpowiedzialny za budowanie relacji biznesowych. Na co dzień działający w branży konsultingowej, właściciel firmy This Way.
Maciej Czerniawski – członek zarządu – osoba odpowiadająca za marketing firmy. Na co dzień działający w branży IT. Właściciel firmy PROSPER ADVERTISING & PUBLISHING

Konkurencja: Na dzień dzisiejszy w Polsce są dwie firmy, które zajmują się podobną branżą. Jest m.in bardzo dobrze działająca firma Plantwear.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Głównym celem jest promowanie marki na rynkach zagranicznych i poszukiwanie Inwestorów, którzy wesprą nasz projekt.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Woodee – drewniane okulary

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.