Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

WspieramyFirmy.pl

Opis projektu: Projekt pod nazwą WspieramyFirmy.pl ma na celu przede wszystkim pomoc nowym przedsiębiorcom w zakładaniu własnego biznesu. Oferujemy szeroki zakres pomocy finansowej, w postaci porównywarki produktów finansowych przeznaczonych dla firm takich jak konta firmowe, kredyty czy faktoring. Dodatkowo opisujemy procesy zakładania firmy krok po kroku, jak również pomagamy w wypełnianiu deklaracji ZUS, czy uporaniu się z tematem podatków.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Coraz więcej osób decyduję się na samozatrudnienie. Wynikać to może z tego, że ludzie obecnie wolą pracować „dla siebie” i „na siebie”. Stąd po wielu obserwacjach zauważyliśmy, że niekiedy pojawiają się duże problemy w całym procesie zakładania własnej działalności- głównie od strony formalnej. Wydawać się może, że wniosek CEIDG wystarczy i już mamy firmę. Jest to dość błędne myślenie. Zauważyliśmy mało przydatnych informacji w tym temacie, stąd postanowiliśmy założyć serwis, który będzie czymś w rodzaju kompendium dla przedsiębiorców.

Dla kogo: Docelowym klientem są osoby zakładające lub posiadające własną działalność.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Osoby tworzące WspieramyFirmy związane są z branżą finansową oraz internetową???? (ŚCIĄGNĘŁAM OD FIMOWEJ :D)

Konkurencja: Główną konkurencją w Polsce są brokerzy finansowi.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Najważniejszym celem jeśli chodzi o nasz serwis jest zwiększenie zasięgu, jak również poszerzanie i aktualizowanie wiedzy z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

WspieramyFirmy.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.