Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

XOXO WiFi – mobilny Internet na całym świecie

Opis projektu: Rozwijamy projekt wynajmu i sprzedaży mobilnych routerów z nielimitowanym dostępem do Internetu. Przez pierwszy rok pracowaliśmy nad projektem wynajmu routerów Polish WiFi, skierowaną do obcokrajowców odwiedzających Polskę. Polish WiFi jeszcze przed oficjalnym startem witryny zdobyło pierwszych klientów. Obecnie ma już ich wielu, inwestycja w markę się zwróciła i projekt zarabia na siebie, głównie podczas sezonu.

Od kilku miesięcy oferujemy również mobilny hotspot XOXO WiFi, którego można używać w ponad 100 krajach na całym świecie. Tena mały mieszczący się w kieszeni router pozwalają użytkownikom uniknąć wysokich opłat roamingowych, zapewniając jednocześnie najlepszą szybkość, jakość internetu i niesamowity komfort. Jedno urządzenie zapewnia nielimitowany Internet w ponad 100 krajach, bez konieczność szukania sklepów z kartami SIM oraz problemów z rejestracją tych kart. XOXO zostało ciepło przyjęte na polskim i zagranicznym rynku. Pojawili się pierwsi klienci, w dużej mierze biznesowi. Jest to usługa idealna dla firm, których pracownicy często podróżują za granicę i muszą być w kontakcie z resztą biura.

Branża / kategoria: turystyka

Rok powstania: 2016

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z pasji do podróży i nowych technologii. Pasja została poparta faktem, iż na Polskim rynku i w Europie Środkowo-Wschodniej nie istnieje firma świadcząca rozwiązania tego typu. Jednocześnie wiemy, że ta usługa rozwiązuje bardzo istotny problem. Dostęp do internetu nie jest już luksusem, dla większości osób jest koniecznością. Coraz więcej osób podróżuje, również do bardziej odległych krajów, gdzie również chcieliby pozostać w kontakcie z bliskimi bądź partnerami biznesowymi.

Dla kogo: Naszą grupą docelową są z jednej strony klienci detaliczni kochający podróże i podróżujący służbowo. Z drugiej natomiast oferta nielimitowanego, globalnego Internetu jest idealnie dopasowana do potrzeb firm, których pracownicy często podróżują. Specjalną ofertę posiadamy również dla branży turystycznej jak biura podróży, hotele czy Management Companies.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Twórcy projektu to młodzi ludzie mający wykształcenie i kilkuletnie doświadczenie w branży IT oraz marketingu. Samodzielnie prowadzili duże projekty w innych firmach, a od kilku lat z powodzeniem realizują własne idee.

Konkurencja: W Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej jesteśmy pionierami w branży wynajmu mobilnego wi-fi. Na świecie działa kilka firm, które oferują podobną usługę.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Chcemy spopularyzować swoją usługę w Polsce, jak i za granicą. Chcemy powiększyć również swoją sieć partnerów biznesowych.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Łódź (łódzkie)

XOXO WiFi – Mobilny Internet na całym świecie

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.