#YourBetter.store – eksport polskich e-sklepów

Opis projektu: Zajmujemy się tworzeniem oraz reklamą sklepów internetowych oraz eksportem polskich sklepów na rynki zagraniczne.

Pomagamy klientom wejść do branży e-commerce, wspieramy ich swoim doświadczeniem i pomagamy się rozwijać. Zajmujemy się również modernizacją już działających e-sklepów, udzielamy im wsparcia z zakresu marketingu cyfrowego i programistycznego oraz umożliwiamy wejście na rynki zagraniczne.

Branża / kategoria: commerce, informatyka, marketing

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pewnego dnia przy porannej kawie 😉

About us

Dla kogo: Nasza oferta skierowana jest do małych i średnuch przedsiębiorstw działających w sektorze e-commerce na rynku Polskim oraz rynkach zagranicznych.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcami projektu jesteśmy My – Grzegorz Ogrodnik i Paweł Wilk. Jesteśmy duetem profesjonalistów z kilkuletnim doświadczeniem w braży e-commerce. Wspólnie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt małych i dużych projektów dla klientów z Polski i ze świata.

Konkurencja: https://palmbeach.io/

Home

Home


https://crowdcreate.us/engagement-marketing/

Homepage

Main


https://bitcoinmarketingteam.com/
https://www.trc.network/

Home


https://marketmegood.com/ico-marketing-agency/

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Projekt zarabia na sprzedaży usług reklamowych, programistycznych i konsultingowych. W dalszym etapie oferta zostanie poszerzona o sprzedaż produktów cyfrowych i treści elektronicznych.

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

#YourBetter.store

Dodaj start-up