Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Zapracowani.pl

Opis projektu: Pracujemy nad stworzeniem unikalnego brandu, który na mapie portali internetowych z ofertami pracy, wyróżni się nie tylko jakością, ale również minimalizmem. Stworzyliśmy portal dla pracodawców, firm szkoleniowych oraz dla tych wszystkich, którzy szukają swojego wymarzonego miejsca pracy.
Dążymy do stworzenia firmy, która poprzez najwyższą jakość, wartość i obsługę, będzie wyprzedzać oczekiwania naszych klientów w poszukiwaniu najlepszych pracowników.
Dla ludzi chcemy być inspiracją w kreowaniu ich wymarzonej, zawodowej przyszłości.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Kilka lat temu wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć platformę z ofertami pracy, szkoleń i z katalogiem CV, ale to dopiero początek. Mamy wiele pomysłów usprawnienia naszej platformy, które sukcesywnie będziemy wcielali w życie. Mamy przy tym nadzieję, że to co przygotowaliśmy spotka się z miłym odbiorem ze strony społeczeństwa. Specjalnie na potrzeby social media przygotowaliśmy również nasz autorski, firmowy komiks 😉

Dla kogo: Pracodawcy, firmy szkoleniowe oraz kandydaci szukający pracy bądź chcący podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy pracując na różnych stanowiskach w małych rodzinnych firmach oraz korporacjach. Jesteśmy ludźmi z pasją. Nie boimy się nowych wyzwań. Stawiamy na jakość i minimalizm 😉

Konkurencja: Portale oferujące podobne usługi.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Przede wszystkim ambitne 😉 Stawiamy na rozwój naszego portalu, aby stał się przyjazną platformą dla pracodawców, firm szkoleniowych i kandydatów.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Katowice (śląskie)

Zapracowani.pl – portal z ofertami pracy i szkoleń.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.