Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Zareklamy

Opis projektu: Zareklamy to produkt, gdzie ludzie z całego świata mogą zarabiać pieniądze online, bez inwestycji. Praca polega na przeglądaniu reklam, zostawianiu zaangażowania: polubień, subskrypcji czy obserwujących, pisaniu opinii, wypełnianiu ankiet, zakładaniu kont, zapisywaniu się do biuletynów i więcej. Ludzie na stronie mogą miesięcznie zarobić ponad $150, co jest kwartalną lub nawet roczną pensją ludzi z biedniejszych krajów i nie tylko, zapewniając im stałą lub dodatkową pracę online. Zareklamy podzielone jest na 2 produkty: Zareklamy – zarabianie pieniędzy online, Zareklamy Ads – nowoczesna reklama w internecie. Od dnia założenia firmy (17.04.2018) do lipca 2018 roku Zareklamy ma już ponad 70 tys. zarejestrowanych użytkowników z całego świata, najwięcej z krajów Afryki północnej, Indii i Stanów zjednoczonych. Wygenerowaliśmy dochód w wysokości 15 tys. dolarów. Przed powstaniem Zareklamy, w grudniu 2017 roku braliśmy udział w prezentacji startupów podczas Startup Poland Camp #1 Łódź, w którym zajęliśmy 1 miejsce i pozyskaliśmy wsparcie w utworzeniu produktu. W maju 2018 roku, braliśmy także udział w największym spotkaniu technologii IT w województwie lubelskim – CLICK. Obecnie organizujemy wyjazdy po całej Polsce, aby zaprezentować nasz produkt przez przyszłymi klientami oraz inwestorami.

Branża / kategoria: marketing, płatności

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł stworzenia produktu narodził się z potrzeby. Jadąc autobusem do szkoły założyciel dostrzegł wśród ludzi marnowanie czasu, ponieważ większość patrzy się przez okno lub przegląda Facebooka, co nie jest użyteczne. Bazując na tym powstało pytanie: Jaki produkt stworzyć, aby ludzie mogliby zarabiać na swoich telefonach, komputerach czy tabletach gdzie tylko są? Również oglądając kilka filmów o sztucznej inteligencji, o której mówili najbardziej wpływowi ludzie świata, tacy jak: Elon Musk, Jeff Bezos oraz Jack Ma zainspirowało twórcę produktu do powstrzymania globalnej mechanizacji, czyli zapobiegnięcie zastąpienia ludzi przez roboty.

Dla kogo: Naszą grupą docelową jest każda osoba na świecie, która chce zarabiać pieniądze. Na stronie rejestrują się ludzie, którzy mają więcej niż 13 lat lub posiadają konto bankowe. Również kierujemy produkt Zareklamy Ads do firm małych i dużych, osób publicznych, aby zwiększyć zasięgi w internecie poprzez stosowanie nowoczesnych form reklam.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: reklama

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jest student, który postanowił założyć działalność gospodarczą.

Konkurencja: Naszą konkurencją są firmy, które pojawiły się w ciągu ubiegłych lat, takie jak: Google Ads, FutureNet AdPro, AdBlast czy AdMonks. Na tle tych firm Zareklamy najbardziej wyróżnia się swoim oryginalnym pomysłem na reklamy, których dotąd nie można było zakupić na rynku, takich jak: płatne rejestracje na stronach, ankiety, zapisy do biuletynów, opinie i związane z mediami społecznościowymi, na przykład: polubienia, obserwujący, subskrypcje, komentarze i więcej. Zareklamy to także zarabianie online w nowoczesny sposób bez inwestycji, gdzie ludzie są wynagradzani za swoją chęć do pracy i kreatywność.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Do końca 2018 roku staramy się osiągnąć 250 tys. zarejestrowanych użytkowników, a priorytetem jest pomóc jak największej ilości osób, ile to możliwe. Skupiamy się na produkcie, aby był on wykonany jak najlepiej. W ciągu kilku miesięcy dostępna będzie aplikacja mobilna Zareklamy. Również szukamy inwestorów, którzy finansowo przyśpieszą globalny rozrost Zareklamy. Zaczyna brakować nam miejsca na serwerze z powodu zbierania dużej ilości danych, dlatego jak najszybciej planujemy zainwestować w własną serwerownię.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Łęczna (lubelskie)

Zareklamy

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.