Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Złapgrafika.pl

Opis projektu: Złapgrafika to portal, na którym można założyć konkurs graficzny. Jeśli zakładasz nową firmę potrzebujesz logo, strony internetowej, wizytówek, ulotek itp. Problem z grafikami jest taki, że za ustalona stawkę prezentują zaledwie kilka projektów. Portal zlapgrafika.pl wychodzi naprzeciw klientom i za ustalony budżet graficy zamieszczają prace w konkursie, a na końcu klient wybiera ten jeden, najlepszy. Portal jest ukończony i działa od trzech lat.

Branża / kategoria: informatyka, kultura i sztuka

Rok powstania: 2014

Skąd pomysł: Jak to zazwyczaj bywa pomysł zrodziła potrzeba. Duże stawki grafików za które prezentują niewiele wzorów skłoniły do stworzenia portalu, który by mógł za niewielkie pieniądze zdobyć wymarzony projekt.

Dla kogo: Klientem może być każdy, kto potrzebuje jakiejś formy graficzne. Od biznesmena zakładającego nową firmę, przez osoby potrzebujące rebrandingu, osoby rozwijające działalność itp.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jest programista z wieloletnim doświadczeniem o wykształceniu graficznym.

Konkurencja: Największa konurencja na świecie to portal 99designs.com, która działa na podobnej zasadzie.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Przede wszystkim rozwój portalu, dodanie modułu giełdy projektów, które nie zostały wybrane w konkursie, ranking najlepszych grafików itp.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Złapgrafika

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.