Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Znajdz-animatora.pl

Opis projektu: Rozwijamy marketplace dla animatorów czasu wolnego. Rodzice mogą znaleźć animatora dla swojego dziecka a animatorzy mogą stworzyć swoją wizytówkę online. Z bazy mogą skorzystać sale zabaw, domy weselne, firmy eventowe

Branża / kategoria: dzieci, inne

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Jestem animatorem czasu wolnego. Chciałem dostawać dużą ilość zleceń, aby zwiększyć swoje zarobki. Obecnie pracowałem w sali zabaw a słyszałem, że animatorzy czasu wolnego na weselach, urodzinach czy komuniach zarabiają więcej. Po prostu lepsza stawka godzinowa. Przechodziłem obok bilbordu, który promował, że można wyszukać lekarza z portalu znanylekarz.pl. Pomyślałem, że można by zrobić taką bazę animatorów. I jak będę w takiej bazie to klienci będą mogli mnie znaleźć i tych zleceń może być więcej.

Dla kogo: Rodzice, sale zabaw, firmy eventowe, domy weselne

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, freemium, reklama

Pomysłodawcy projektu: Jestem animatorem czasu wolnego z 3 letnim doświadczeniem i znam tą branże. A programistę znalazłem przez przypadek, rozwijając inny projekt.

Konkurencja: W Polsce niedawno powstał serwis ototalen.pl, który wydaje mi się, ze podpatrzył moje nieudane działania marketingowe i prototyp mvp niedopracowany. Ale to tylko moje przypuszczenie.

Ogólnie to najwięcej animatorów jest na facebooku i na jego grupach. Portale ogłoszeniowe.

Raczej nie widziałem podobnego rozwiązania, gdzieś indziej.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zbudować bazę mailingową animatorów i przygotować mvp produktu, który im pokażemy.

Budować markę osobistą.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

znajdz-animatora.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.