Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

znajdzlaptopa.pl

Opis projektu: Projekt, który rozwijamy jest nowoczesną wyszukiwarką najlepszych ofert laptopów w internecie. Wszystko działa w bardzo prosty sposób. W wyszukiwarkę wpisuje się konkretną nazwę szukanego sprzętu lub wkleja link ze sklepu. Można także szukać ofert po wybranych parametrach oraz sortować je według popularności lub ceny. Nasz inteligentny algorytm w odpowiedzi pokazuje porównanie cenowe z najlepszych sklepów i aukcji Allegro oraz propozycje innych laptopów w podobnej cenie i lepszych parametrach. Dodatkowo istnieje możliwość monitorowania danego zapytania. Wystarczy podać maila, a jak tylko pojawi się atrakcyjna oferta na poszukiwany sprzęt informacje te są wysłane od razu na podanego maila.

Projekt właśnie jest w fazie weryfikacji rynkowej. Udostępniamy go użytkownikom i partnerom do użytku.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Chcieliśmy po prostu stworzyć wyszukiwarkę, która w łatwy sposób pomoże ludziom znaleźć laptopa w najlepszej cenie na rynku.

Dla kogo: Wszystkie osoby, które chcą kupić laptopa.

Finansowanie: inne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: Twórcy projektu to przede wszystkim pasjonaci nowych rozwiązań technologicznych, ludzie z wieloletnim doświadczeniem zarówno programistycznym jak i marketingowym.

Konkurencja: szukamlapka.pl oraz porównywarki cenowe np ceneo.pl

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Chcemy przede wszystkim rozbudowywać system rekomendacyjny serwisu. Dzięki temu klienci jeszcze lepiej i łatwiej będą mogli wybrać ich wymarzony laptop w dobrej cenie.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

znajdzlaptopa.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.