Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Zolmi Oprogramowanie Dla Salonów

Opis projektu: Zolmi to marka oprogramowania do zarządzania salonami.
Działamy w 25 krajach, nasze mobilne aplikacje są już dostepne w App Store i Google Play.
Obecnie koncentrujemy nasze działania na pozyskiwaniu klientów oraz budową aplikacji do płatności mobilnych.

Branża / kategoria: informatyka, inne, life style

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: W 2004 roku mały salon fryzjerski we wschodnim Londynie potrzebował czegoś, co pomogłoby mu zarządzać codziennym biznesem z właścicielem zbyt zajętym strzyżeniem włosów, zarządzaniem salonem fryzjerskim i zapewnieniem, że klienci są zadowoleni.

Następnie partnerzy, Paul (który wyglądał po marketingu dla salonu i stał się jednym z naszych założycieli) & Bradley (stylista włosów) postanowił zrobić krok, aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania do salonu, wraz z 24/7 rezerwacją online do zarządzania ich planowania, zarządzania zapasami i prowizji pracowników.

Teraz ten salon jest jednym z największych niezależnych luksusowych salonów w Londynie, działającym w czterech prestiżowych lokalizacjach.

Wypróbowując różne systemy salonowe i wykorzystując nasze osobiste doświadczenie, wraz z fantastycznymi programistami, zbudowaliśmy łatwe w użyciu oprogramowanie do zarządzania salonem dla każdej firmy z branży beauty & wellness – niezależnie od jej wielkości i miejsca na świecie.

Dla kogo: Zolmi dostarcza narządzia optymalizujace czas i efektywność zarządzania salonami z branży beauty: fryzjerskie, piękności, barber, masażu, paznokci, spa, tatuażu etc. Docelowy klient to salon z 3+ pracownikami, korzystający z rezerwacji online, płatności online i przez aplikację.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, freemium

Pomysłodawcy projektu: Twórcy projektu to specjaliści z 15+ lat doświadczenia w branży digital marketing, SEO oraz corporate finance, posiadający także doświadczenie w zarządzaniu siecią salonów fryzjerskich, z czego narodził sie pomysł na start-up.

Konkurencja: Zolmi Oprogramowanie Dla Salonów dostarcza narzędzie pozwalające na zoptymalizowanie zarządzania salonami, zarówno od strony przychodów jak i kosztów.
Do naszych głównych konkurentów zaliczyć można: Fresha, Mindbody, Vagaro, DaySmart czy Booksy.
Co nas wyróżnia na tle konkurencji to innowacyjność, funkcjonalność i prostota rozwiązań oraz pełna transparentność warunków współpracy z naszymi klientami.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Działamy w oparciu o business plan obejmujący cele krótko-, średnio- i długoterminowe.
Znajdujemy sią na etapie budowania pozycjonowania, z sukcesami, na rynkach globalnym oraz lokalnych oraz pozyskiwania użytkowników płatnego planu premium.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Zolmi Oprogramowanie Dla Salonów

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:24)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]