Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

22 letni start-upowiec z Polski na liście najbardziej wpływowych osób globu

Magazyn „Forbes” opublikował prestiżowy ranking „30 under 30”, który prezentuje 30 najbardziej wpływowych osób globu przed 30 rokiem życia. Na europejskiej liście znalazły się cztery osoby, które reprezentowały Polskę. Wśród nich znalazł się także start-upowiec.

Sergey Butko; Fot. CallPage

W najnowszym rankingu „30 under 30”znalazła się czwórka osób reprezentujących Polskę. Pierwszym z nich jest współtwórca warszawskiego start-upu Sergey Butko. Co prawda jest on z pochodzeniem Ukraińcem, jednak swój innowacyjny biznes prowadzi w Polsce. 22-letni Sergey został najmłodszą osobą w kategorii „Technologia”. Przeczytaj więcej o start-upie CallPage i jego założycielach.

Na liście „Forbesa” znalazł się także Maciej Tomaszkiewicz. Jest on związany już od dłuższego czasu z CD Project, gdzie zajmuje się projektami gier komputerowych.  29-letni Tomaszkiewicz trafił do grona 30 liderów w branży „Sport i gry”.

Trzecią osobą, która została wymieniona w rankingu to Mateusz Hołda. 26- latek stworzył trójwymiarowy model serca. Zaś ostatnią osobą, reprezentującą Polskę jest Maciej Musiał, znany polski aktor i producent filmowy.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.