Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

7 technologicznych wynalazków, które podbiły serca klientów

Nowe technologie rozwijają się bardzo szybko, ułatwiając ludziom życie. Gdy jedni z nich korzystają inni dzięki temu zarabiają. Oto subiektywna lista 7 ciekawych technologicznych wynalazków, które podbiły serca klientów w minionym roku, a ich pomysłodawcom dały rynkowy sukces.

Innowacyjny naszyjnik

Amerykańskie rozwiązanie, które ostrzeże w przypadku nadmiernego promieniowania UV.  Jednak to nie jedyna funkcja tego wynalazku. Za pomocą licznych czujników, sprawdzi aktywność człowieka, zarówno za dnia jak i w nocy. Ponadto dzięki właściwej stylistyce, można go nosić praktycznie wszędzie.

Odświeżacz powietrza

Jednak nie jest to przeciętny odświeżacz powietrza. Urządzenie jest wielkości małej butelki wody i nazywa się LUX. Zapewnia on przyjemny świeży zapach w samochodzie. Do tego usuwa wszystkie toksyny zawarte w powietrzu. Ten efekt jest możliwy, tylko dzięki specjalnej, chemicznej substancji.

Inteligentny czujnik

iKettle to nowoczesny i stylowy czajnik elektryczny. Przy użyciu smartfona, można nadać optymalną temperaturę wodzie. Dzięki temu każda herbata czy też kawa, będą mogły parzyć się w idealnej temperaturze.

Podręczny translator

Nauka języków obcych nigdy nie jest proste, a do tego jest długotrwała. Translator Google’a również nie jest najlepszym rozwiązaniem. Zupełnie inaczej jest w przypadku japońskiego wynalazku – Baidu. Kieszonkowy translator zapewnia tłumaczenie w czasie rzeczywistym wraz z uwzględnieniem gramatyki. Obecnie jest dostępna tylko jedna wersja językowa – japońsko-angielska.

Szybka kanapka na ciepło

Każdy kto zamarzy sobie prawdziwe brytyjskie śniadanie, musi poświęcić na to dużo czasu.  Jednak powstało rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić bardzo dużo czasu, w szczególności cennego w czasie porannego pośpiechu. Dzięki temu urządzeniowi można jednocześnie usmażyć jajko, podpiec bułkę, ugotować kiełbaski itd.

Nowoczesna szczotka

Szczotka do włosów, dzięki połączeniu ze smartfonem, może przekazywać wiele informacji jak stan zdrowia włosów. Ponadto system będzie podpowiadać co należy zrobić, w przypadku pojawienia się problemów z nimi oraz jak właściwie je czesać.

Polaroid do telefonu

Modne w latach 80. i 90. Polaroidy wracają na półki sklepowe. Jednak tym razem stanowią element dodatkowy do telefonu. Dzięki temu można szybko wydrukować zdjęcia wykonane z telefonu, w wysokiej jakości.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.