Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Blinkee.city nawiązał współpracę z siecią stacji paliw

Choć początkowo wiele osób było sceptycznie nastawionych w powodzenie ich biznesu, to  jednak udało im się odnieść duży sukces. Dziś są obecnie w kilkunastu miastach w Polsce oraz za granicą. Teraz nawiązali współpracę z siecią stacji paliw AVIA.

Fot. Blinkee.city

Biznes Marcina Maliszewskiego, Kamila Klepackiego i Pawła Maliszewskiego polega na wynajmowaniu skuterów. – Dziś jesteśmy w 17 polskich i 4 zagranicznych miastach z flotą globalną liczącą ponad 1000 pojazdów – mówił przed rokiem Paweł Maliszewski dla MamBiznes.pl. Teraz przyszedł kolejny krok w historii firmy. Twórcom tego biznesu, udało się nawiązać współpracę z siecią stacji paliw AVIA. – Nasza współpraca ma dwa wymiary. Pierwszy z nich to zaangażowanie stacji AVIA w proces ładowania naszych skuterów i hulajnóg, a drugi to możliwość inwestycji w nasz projekt przez operatorów poszczególnych stacji AVIA, które działają na zasadzie franczyzy, czyli w tym samym modelu biznesowym, który oferuje blinkee.city  – mówi Marcin Maliszewski – Prezes Zarządu blinkee.city.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.