Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Kuba Wojewódzki rusza z własnym biznesem

Znany dziennikarz telewizyjny Kuba Wojewódzki wraz z Józefem Krawczykiem otwiera własną restaurację. Nowy lokal powstanie na warszawskim Powiślu.

Fot. Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Gwiazdy znane z ekranów telewizorów coraz częściej decydują się na założenie własnego biznesu. Niespełna miesiąc temu pisaliśmy, że Robert De NIro otwiera swój własny hotel w Warszawie. Tym razem na własny biznes postawił Kuba Wojewódzki, który wraz z Józefem Krawczykiem otwiera restaurację o nazwie „Niewinni Czarodzieje 2.0”.

– Niewinni Czarodzieje to najbardziej nieoczywisty film Andrzeja Wajdy. Najbardziej nie Wajdowski obraz Wajdy. Opowiada o ludziach kochających określony styl życia. Modne restauracje, dobrą muzykę i żadnych zobowiązań. To credo naszego miejsca. No może z wyjątkiem tych zobowiązań. Miejsca nieoczywistego. Jak mówi mój wspólnik 2/3 restauracja i 1/3 klub. Chcemy, aby u nas świat muzyki spotykał się ze światem stand-upu. A ludzie otwarci na innych ludzi spotykali sobie podobnych. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart w Casablance… – mówi Kuba Wojewódzki, współzałożyciel „Niewinnych Czarodziejów 2.0”.

Nowy lokal powstanie w Warszawie w Elektrowni Powiśle. Jak zapewniają założyciele, będzie miejscem łączącym pasję do muzyki z niebanalną rozrywką.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
rob 23 mar 2019 (19:17)

buhahaha . Już widzę te kolejki z geslerową na czele. Zapewne danie dnia to będzie Paciaty Burak