Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Powstał wkład kominkowy o zapachu kurczaka z KFC

Pomysłów na biznes nigdy dość. Źródeł inspiracji należy szukać w różnych miejscach także, chociażby w restauracjach. Tak też było w tym przypadku, gdzie amerykańska firma postanowiła wykorzystać zapach smażonego kurczaka z KFC do ognia kominkowego.

Fot. enviro-log.net

W USA, a więc z kraju, który jak wskazuje raport OECD spożywa się 49,8 kg kurczaków na osobę, plasując się na drugiej pozycji na świecie. Nie bez przyczyny o tym zostało wspomniane, bowiem Amerykanie tak bardzo kochają kurczaki, że powstał nawet wkład do kominka, który wydziela zapach smażonego kurczaka z KFC. Historię sukcesu Colonela Sandersona opisywaliśmy już tutaj. Jednak teraz właśnie na jego kultowych kurczakach, a właściwie zapachu chce się dorobić amerykańska firma Enviro Log.

Firma od lat tworzy wyroby kominkowe. Ich nowy produkt od kilku tygodni dostępny jest w sieciach sklepów Walmart.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.