Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Sklep ojca Rydzyka sprzedaje maseczki i przyłbice

Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka zaczęła sprzedawać akcesoria ochronne. Asortyment sklepu zawiera m.in. maseczki oraz przyłbice. Jak zaznacza Super Express, cieszą się one dość dużym zainteresowaniem.

Tadeusz Rydzyk

Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka zaczęła sprzedawać akcesoria ochronne; Fot. FORUM/ Łukasz Dejnarowicz

Wiele firm, chcąc ratować swój biznes decyduje się na szycie i sprzedaż maseczek ochronnych. Na taki krok zdecydowała się również fundacja o. Tadeusza Rydzyka „Nasza Przyszłość”. Tym bardziej że finansuje ona Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, co obecnie nie jest takie proste.

W sklepie fundacji, który zajmuje się na codzień sprzedażą książek o tematyce religijnej, gazet rodzin Radia Maryja i dewocjonaliów, pojawiły się także akcesoria ochronne. Wśród nich można znaleźć, chociażby maseczki wielorazowe w cenie 9,90 zł. Ponadto w ofercie dostępne są również plastikowe przyłbice w cenie 16,90 zł, które według zapewnień mają „zmniejszyć ryzyko zakażenia drogą kropelkową”.

Jak informuje Super Express, na wysyłkę towarów trzeba czekać do 5 dni, a towaru ponoć obecnie w magazynach nie brakuje.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Adamo 21 kwi 2020 (12:36)

Co? 9,90 za maseczkę??? To rozbój w biały dzień. To już poczta ma taniej i z jonami srebra. Chyba, że Rydzyk sprzedaje już poświęcone i egzorcyzmem odstraszajacym wirusa, to 9,90 jest bardzo kuszącą ofertą.