20 tys. zł do wygrania w konkursie na biznesplan

Jeszcze przez trzy tygodnie małopolscy doktoranci mają szansę na złożenie biznesplanów w konkursie Małopolski Inkubator Pomysłowości 2013! Nabór prac konkursowych został przedłużony do 15 kwietnia.

Konkurs „Małopolski Inkubator Pomysłowości 2013” to szansa na wygranie 20 000 złotych. Wystarczy tylko wystartować w konkursie Małopolski Inkubator Pomysłowości, napisać innowacyjny biznesplan i pokonać konkurentów. 

Celem konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości jest wyłonienie obiecujących biznesplanów zawierających innowacyjne pomysły i/lub technologie mające szansę na wdrożenie, komercjalizację i sukces rynkowy. Nie mniej istotna jest promocja innowacyjnych i przedsiębiorczych postaw małopolskich doktorantów, do których skierowana jest tegoroczna edycja konkursu. W konkursie mogą także startować doktoranci placówek naukowych. 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opracowanie innowacyjnego biznesplanu i zgłoszenie go do konkursu. Biznesplany powinny cechować się praktyczną możliwością wdrożenia ich na rynek lub/i wyróżniać się wysokim stopniem innowacyjności samego zagadnienia.

Autorzy trzech najwyżej ocenionych biznesplanów otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe: 

– miejsce I – 20 000,00 złotych brutto, 

– miejsce II – 15 000,00 złotych brutto, 

– miejsce III – 10 000,00 złotych brutto. 

Merytorycznej oceny złożonych biznesplanów dokona ekspercka Komisja Konkursowa. W jej skład wejdą specjaliści z bazy ekspertów Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego oraz przedstawiciele Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, a także centrów transferu technologii działających przy największych małopolskich uczelniach. 

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 5 czerwca 2013 r podczas konferencji organizowanej przez Województwo Małopolskie w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie Konkursu.

Komentarze

Avatar

q

28 marca 2013 Odpowiedz

ciekawe jaki jest cały koszt tego przedsiewziecia ze strony urzedniczej/medialnej itd. czyli organizacyjnej

pewnie kilkanaście razy wiekszy niz suma nagród

Avatar

q

28 marca 2013 Odpowiedz

poprawka, pewnie kilkaDZIESAT razy większe niz suma nagród; to sie nazywa niegospodarnosc

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*