RemaDays Kiev

Kijów 13 marca 2019

Targi RemaDays Kiev to międzynarodowe targi reklamy, które są  kontynuacją naszej działalności jako organizatora jednych z największych na świecie targów reklamy i poligrafii RemaDays Warsaw. Organizacja targów RemaDays w Kijowie umożliwia nam przeniesienie na ukraiński rynek reklamy sprawdzonej formuły, doświadczenia oraz reputacji marki RemaDays znanej już na europejskim rynku reklamowym.

POŁĄCZENIE TRZECH SEKTORÓW

– Gifts&Textile
– Sign&Visual
– Print&Tech

wraz z RemaCongress stanowi o atrakcyjności tego wydarzenia. Możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, rozwiązaniami oraz trendami w marketingu i reklamie są najważniejszymi argumentami, aby przybyć na to niecodzienne wydarzenie, prawdziwe święto reklamy. Wiedza, informacja i inspiracje to praktyczne efekty dla wszystkich osób, szczególnie tych zawodowo związanych z branżą reklamową i marketingową, które odwiedzą RemaDays Kijów.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O REMADAYS KIEV:

* trzy nowe sektory dzięki czemu targi RemaDays Kijów docierają do szerokiego grona dostawców i odbiorców reklamy
* miejsce: Kijów – stolica Ukrainy, centrum marketingowe kraju
* ukraińscy i zagraniczni wystawcy
* program biznesowy: konferencje, dyskusje poświęcone reklamie
* komfortowe centrum wystawiennicze praktycznie w sercu Kijowa
* organizacja targów na początku roku – możliwość prezentacji i zapoznania się z nowymi ofertami na cały rok; nowe budżety, nowe idee, nowe siły
* źródło wiedzy, doświadczenia i inspiracji

Budowanie osobistych relacji z klientami to dzisiaj kluczowe zadanie dla managerów sprzedaży każdej firmy działającej w sektorze B2B. Targi jako największy „meeting” biznesowy są najefektywniejszym narzędziem dla realizacji tego celu. Możliwość nawiązania kilkuset nowych kontaktów handlowych oraz pogłębienie dotychczasowych w ciągu 2 dni, są możliwe wyłącznie podczas imprez o charakterze targowym. Żadne inne działania marketingowe nie są tak ekonomiczne i skuteczne w realizacji. Właściwe wykorzystanie wszystkich narzędzi pozwala każdemu wystawcy osiągnąć dodatni efekt finansowy.

RemaDays Kiev oferuje wszystkim wystawcom najlepszy stosunek jakości zwiedzających do poniesionych kosztów prezentacji firmy. Dzięki szerokiej ofercie targów RemaDays Kijów  wystawcy docierają nie tylko do firm już mocno osadzonych w danym sektorze, ale również do tych którzy rozważają inwestycje w nowe usługi reklamowe lub nawet dopiero rozpoczynają przygodę z reklamą. Zapraszamy do udziału w targach!