Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Duch Naszej klasy zatacza coraz szersze kręgi

Wygląda na to, że wypromowana przez Naszą klasę moda na serwisy społecznościowe zatacza coraz szersze kręgi. Po rozrywce, nauce i biznesie „webdwazerowy” trend opanował także medycynę. Dowodem na to są powstające jak grzyby po deszczu kolejne portale społecznościowe o tematyce medycznej.

„Szukasz choroby, znajdziesz przyjaciół… W taki sposób twórcy internetowego serwisu naszechoroby.pl zachęcają potencjalnych użytkowników do założenia profilu w ich serwisie. W sieci jest już dużo serwisów poświęconych różnego rodzaju chorobom i schorzeniom, ale Naszechoroby.pl to pierwszy serwis wykorzystujący ideę społecznościową – rozszerzania kręgu znajomych i wymiany między nimi opinii – w celu przyciągnięcia użytkowników zainteresowanych leczeniem chorób.” – pisze „Gazeta prawna”.

„Sposób działania serwisu Naszechoroby.pl przypomina funkcjonowanie najpopularniejszego serwisu społecznościowego w polskim internecie nasza-klasa.pl. Jednym z haseł serwisu Naszechoroby.pl jest nawet zdanie – Połączyły nas choroby… Użytkownicy mogą edytować swój profil, dodawać zdjęcia, komentarze, zapraszać znajomych i wymieniać się e-mailami. Ale oprócz tego serwis pozwala też na tworzenie grup dyskusyjnych i wątków na forach, poświęconych konkretnym schorzeniom lub chorobom. Użytkownicy mogą wymieniać się opiniami: na temat leków, sposobów leczenia, samych lekarzy i specjalistów.” – czytamy w „Gazecie prawnej”.

„Naszechoroby.pl jest serwisem osób troszczących się o zdrowie. Razem tworzymy społeczność, która wspiera się w rozwoju, dzieli wiedzą o chorobach i dolegliwościach i jest skarbnicą cennych kontaktów i wskazówek na temat skutecznego leczenia – tak brzmi oficjalna misja serwisu.” – informuje dziennik.

Więcej w „Gazecie prawnej”, w artykule „W internecie powstaje coraz więcej serwisów społecznościowych o zdrowiu pacjentów” autorstwa Michała Fury

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
blomm 2 sty 2009 (15:22)

ja się napewno nie skuszę na portal o szukaniu sobie chorób....co innego spolecznosc osob w szpitalach,opinie o lekarzach ,szpitalach-ale polacy nie są spoleczenstwem które lubi sie chwalic swoimi chorobami...