Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

31 mln zł czeka na przedsiębiorców z Dolnego Śląska

Przedsiębiorcy z Dolnego Śląska, którzy będą chcieli zwiększyć swoją konkurencyjność mogą ubiegać się o wsparcie finansowe. Czeka na nich łącznie 31 mln zł.

Fot. FORUM/ Maxym Marusenko

Z Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Dolnośląskiego trafi do przedsiębiorców 31 mln zł, dla tych którzy chcą zwiększyć konkurencyjność swoich firm. Już od dziś można składać wnioski.

Środki pochodzące z projektu „Partnerstwo na rzecz rozwoju dolnośląskich MMŚP i ich pracowników – edycja II” mogą być przeznaczone m.in. na szkolenia i kursy służące rozwojowi i podnoszące konkurencyjność dolnośląskich firm. Przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie w wysokości od 50 do 80 proc. wartości usługi, z której skorzystają. Projekt będzie realizowany do 2022 roku

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.