Chatka z Yerba Mate

Opis projektu: Jesteśmy sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą Yerba Mate, czyli naparu z Ameryki Południowej, gdzie pija się go codziennie zupełnie jak u nas kawę czy herbatę. Yerba świetnie pobudza (nawet lepiej niż kawa), a do tego dostarcza wielu cennych dla zdrowia składników, jak witaminy, minerały, czy antyoksydanty. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów suszu Yerba Mate oraz akcesoria potrzebne do parzenia i picia naparu.

Branża / kategoria: gastronomia, life style

Rok powstania: 2015

Skąd pomysł: Yerba Mate od lat towarzyszyła nam w codziennym życiu. Postanowiliśmy podzielić się tą pasją z innymi i ułatwić dostęp do suszu oraz akcesoriów, które jeszcze niedawno niełatwo było znaleźć na polskim rynku. Oprócz sklepu prowadzimy również bloga z poradami i ciekawostkami dla osób zainteresowanych tematem Yerba Mate.

Dla kogo: Nasze produkty są dla każdego, kto chce dostarczyć sobie dodatkowej energii oraz usprawnić pracę całego organizmu. Yerba poprawia koncentrację, usprawnia trawienie oraz wspomaga odchudzanie.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Krystian – pasjonat Yerba Mate oraz programowania z wieloletnim stażem w branży IT

Konkurencja: Inne sklepy internetowe z podobnym asortymentem

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zwiększenie rozpoznawalności naszego sklepu w Polsce oraz poszerzanie oferty o kolejne produkty – zarówno Yerba Mate, jak i akcesoria.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Kraków, Wadowice (małopolskie)

Chatka z Yerba Mate

Dodaj start-up