CreativeStudio

Opis projektu: Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową. Badamy wpływ filmu na decyzje zakupowe konsumenta. Od kilku lat wszystkie znaki w internecie wskazują na to, że najbardziej pożądanymi w internecie treściami są treści filmowe. Tworzymy skuteczne kampanie reklamowe i filmowe w oparciu o wykorzystanie ruchomych obrazów. Zajmujemy się kompleksową produkcja filmową, tworzeniem animacji 2d, tworzeniem spotów reklamowych i filmów promocyjnych.

Skąd pomysł: Zrozumieliśmy, że treści filmowe to przyszłość komunikacji. Film to łatwa do przyswojenia, zwięzła forma, która sprawia, że znacznie skuteczniej angażujemy się w przekazywaną nam treść. Wiemy jak skutecznie wykorzystać potencjał filmu w rozwoju biznesu naszych klientów.

Dla kogo: Duże firmy, które chcą skutecznie zaprezentować ciekawy produkt. Często również pracujemy dla agencji marketingowych, które pracują dla dużych klientów.

Finansowanie: Środki własne oraz zyski, które firma wypracowuje.

Model biznesowy: Zarabiamy już na świadczeniu usług dla naszych klientów.

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jest wielokrotnie nagradzany laureat 40 nagród filmowych i wyróżnień – Adrian Łapczyński. Doświadczony reżyser i operator filmowy.

Konkurencja: Podobne projekty jak my, które również zajmują się produkcją filmową.

Globalnie czy lokalnie: W tym momencie świadczymy usługi na terenie Polski. Zamierzamy otworzyć się na rynki zagraniczne w ciągu 2-3 lat.

Najbliższe cele: Rozwój firmy, powiększanie zespołu i pozyskiwanie nowych klientów.

CreativeStudio.com.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*