Firmin.pl

Portal Firmin.pl to serwis promocyjny stworzony z myślą o mikroprzedsiębiorcach. Dzięki narzędziom dostępnym na stronie każda mała i średnia firma może promować się bez prowizji w systemie wzorowanym na zakupach grupowych.

Wielkość rabatu, czas trwania promocji, ilość ofert – wszystko to administratorzy serwisu pozostawiają w rękach mikroprzedsiębiorców, dając im możliwość samodzielnego zarządzania promocją – co znacząco mniej obciąża budżet.  Zaletą promowania przez rabaty jest skierowanie promocyjnych ofert do osób, które w portalu poszukują promowanych usług. Dzięki temu zwiększa się prawdopodobieństwo zdobycia nowych klientów, a nie tylko przyciągnięcia „łowców okazji”, którzy z usług firmy skorzystają jednorazowo. 

Mikroprzedsiębiorcy znajdą na serwisie porady dotyczące negocjacji z serwisami pośredniczącymi, przygotowania firmy do wykonania wykupionych bonów i sposobów na zatrzymanie klientów zachęconych obniżką. W przygotowaniu kolejny poradnik skierowany do mikroprzedsiębiorców o tym, jak stworzyć własną stronę internetową.

Chcesz zaprezentować swój projekt użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Wyslij opis na adres kontakt@mambiznes.pl

Pomysł jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli małych i średnich firm, którzy nie do końca są zadowoleni ze współpracy z serwisami zakupów grupowych.

Firmin.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Parzol

29 września 2011 Odpowiedz

Coś domena nie działa…

pawel

3 października 2011 Odpowiedz

mi wszytko ładuje się Może coś mieli z obiążeniem

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*