Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

KrzewyOzdobne.net

Opis projektu: Krzewyozdobne.net to sklep internetowy, który powstał jako kolejny etap rozwoju naszej firmy. Od roku 2015 zaczęliśmy prowadzić sprzedaż wysyłkową roślin. Każdego roku zwiększamy oferowany asortyment, poprawiamy jego jakość – w trosce o dobro naszych klientów.

Branża / kategoria: commerce, inne

Rok powstania: 2015

Skąd pomysł: Sprzedaż internetowa w dzisiejszych czasach podbija świat. Ludzie przestają kupować w sklepach stacjonarnych, dlatego zapragnęliśmy zacząć sprzedaż online.

Dla kogo: Realizujemy zarówno zamówienia od detalistów, jak i hurtowe dla większych przedsiębiorstw.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jest sam Szef firmy. Zaczynałem od sprzedaży stacjonarnej, ale w tym segmencie brakuje już klientów, dlatego postanowiłem przerzucić się na sprzedaż internetową. Gdy zaczynałem roślin ogrodowych jeszcze nie sprzedawano tak masowo jak dzisiaj – dziś konkurencja bardzo silnie wyrasta. Jednak moje doświadczenie i doświadczenie zatrudnionych w firmie osób pomaga w walce o dobrą sprzedaż.

Konkurencja: Wszystkie większe sklepy ogrodnicze, które mają już wyrobioną markę i dużą sprzedaż.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Poszerzyć asortyment sklepu, uatrakcyjnić ofertę, tak aby przyciągała jeszcze większą ilość klientów. Chcemy też aby zawsze zakupy u nas sprawiały ludziom radość, zadowolenie, dlatego dbamy o to, aby nasza obsługa była na najlepszym poziomie.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Kurów (lubelskie)

Sklep ogrodniczy KRZEWY OZDOBNE NET

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.