Personia – w trosce o rozwój

Personia została założona przez psychologa biznesu i rozpoczęła działalność w październiku 2008 roku. Swoją ofertą usług idealnie wpasowuje się w dzisiejszą filozofię doskonalenia swoich kompetencji i dbania o siebie. Jej istotą jest wsparcie Klienta w szeroko pojętym i świadomym rozwoju – zawodowym, osobistym i fizycznym.

Podążając w ślad za maksymą XXI wieku – „Ten, kto stoi w miejscu, cofa się”, Personia w oferuje:

W ramach rozwoju zawodowego i osobistego:

* szkolenia umiejętności miękkich (w tym szkolenia dla szkół i szkolenia stricte biznesowe)
* coaching life i coaching biznes – według międzynarodowych standardów i z wykorzystaniem najnowocześniejszych odkrywania własnych umiejętności

* diagnozę potencjału wspartą wywiadem kompetencyjnym i przy wykorzystaniu testów psychologicznych

W ramach rozwoju fizycznego i troski o dobre samopoczucie:

* zajęcia ruchowe grupowe i indywidualne (typu aerobik, pilates, zdrowy kręgosłup)
* zajęcia na świeżym powietrzu

* zajęcia i techniki relaksacyjne

Wielu z nas pracuje w sytuacjach narażających na stres. Radzić sobie ze stresem można przeróżnie – albo w klubie fitness czy na siłowni wyciskać siódme poty, albo iść na spacer do lasu, albo wziąć udział w szkoleniu dotyczącym radzenia sobie ze stresem, albo wykupić pakiet odstresowujących masaży czy poszerzyć wiedzę o technikach relaksacyjnych.

W zasadzie są to usługi rzadko łączone, tzn. na ćwiczenia idzie się do odpowiedniego klubu, na masaż do przychodni lub prywatnego gabinetu, na szkolenie do firmy doradczej, a z poważnym problemem do psychologa. Personia oferuje całokształt usług, tzn. Klient sam najlepiej wie, w jaki sposób u niego objawia się stres (i gdzie się lokuje – bóle kręgosłupa, poczucie „wielkiej głowy”, agresja itp.) i co w związku z tym mu skutecznie pomaga. Nad tym oczywiście czuwa psycholog coach, szkoleniowiec, doradca, który wspiera Klienta w dokonaniu właściwego wyboru i odpowiedniego dla niego sposobu walki ze stresem.

Zdaniem założyciela firmy – to właśnie holistyczne, kompleksowe podejście do człowieka najbardziej wyróżnia Personię na rynku. Dlatego też Personia gwarantuje usługi będące jednym z najskuteczniejszych form bezpośredniego wsparcia polityki personalnej i marketingowej każdej organizacji, poprawy jej wizerunku wewnątrz i na zewnątrz. Dodatkowo przyczynia się do budowania głębszej tożsamości organizacyjnej, efektywnie wzmacniając integrację pracowników z organizacją.

Personia.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*