Single2Single.pl

Bycie singlem to najczęściej – choć nie zawsze – kwestia wyboru. Są single, którzy nigdy nie tworzyli długoletnich związków, są też tacy, którzy decydują się na to dopiero po nieudanym związku. To właśnie dla osób, dla których bycie singlem to sposób na życie stworzony został portal single2single.pl.

Portal skupia ludzi wyjątkowych, ciekawych świata, otwartych na zmiany, mających niebanalne zainteresowania i poglądy oraz poszukujących nowych znajomości i pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Na stronach portalu znaleźć można ciekawe artykuły i wywiady oraz informacje o wydarzeniach organizowanych specjalnie dla singli.Zalogowani użytkownicy mają także możliwość nawiązywania znajomości w ramach klubu, uczestniczenia w tematycznych forach dyskusyjnych, zamieszczania swoich rekomendacji i ofert oraz wygrywania zaproszeń na ciekawe imprezy i spotkania.

„Stworzyliśmy portal dla ludzi odważnych, którzy świadomie kroczą po swojej ścieżce życiowej, a naszym celem jest zbudowanie wyjątkowej i wymagającej społeczności, wśród której można zaprezentować siebie, wymienić poglądy, znaleźć przydatne informacje i porady.” – powiedziała Magdalena Płoszajska, twórczyni serwisu. „Obecnie skupiamy się na dotarciu do singli mieszkających w Warszawie, jednak docelowo chcemy zbudować ofertę także dla mieszkańców innych regionów naszego kraju.”

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zaprezentować ją użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Współcześni single nastawieni są na zaspokajanie własnych potrzeb, a czas, którego nie poświęcają partnerowi wypełniają nauką, intensywną pracą czy rozwijaniem swoich pasji. Dla nich bycie singlem to wspaniała perspektywa, z której nie wahają się korzystać. Dlatego właśnie portal sigle2single ma ambicje stworzyć singlom niepowtarzalną możliwość, by w pełni mogli zająć się sobą. Sport, rozrywka, literatura, warsztaty rozwojowe, kuchnia, ciekawe podróże, możliwość spotkania ludzi podobnych do siebie – to już dużo, a będzie jeszcze więcej.

Portal nieprzypadkowo ruszył przed Walentynkami. Mimo, że dzień św. Walentego to w Polsce święto z kilkunastoletnią już tradycją, nie wszyscy spędzają je w towarzystwie „drugiej połówki”, a u wielu osób wzbudza wręcz niechęć. W grupie tej dominują single i to właśnie oni często uczestniczą w różnego rodzaju antywalentynkowych akcjach bawiąc się na bojkotujących obchody tego dnia imprezach czy uczestnicząc w organizowanych specjalnie dla singli – i celowo w tym terminie – wyjazdach.

Walentynki to tylko jeden dzień w roku, każdy następny to kolejny zwykły dzień zarówno dla singli, jak i dla par – czy zatem rzeczywiście warte są aż tak hucznych obchodów? Odpowiedzi udzielili sami użytkownicy portalu single2single: 39% nie obchodzi Walentynek, ponieważ nie lubi tego święta, dla 30% z nich stanowią one „dzień jak co dzień”, zaś jedynie 17% pamięta o życzeniach dla bliskich sercu osób i uczestniczy w walentynkowych imprezach.

Portal single2single.pl jest odpowiedzią na wciąż rosnącą liczbę singli w Polsce. Moda na bycie singlem nie przemija, a ich życie fascynuje psychologów i socjologów. Żyjemy w czasach singli i wszystko wskazuje na to, że taki trend utrzyma się w najbliższych latach.

Single2single.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*