Tubylismy.pl – dla podróżników

Tubyliśmy.pl to podróżniczo-turystyczny portal zrzeszający osoby lubiące zwiedzać świat i poznawać nowe miejsca. Użytkownicy mogą zarówno dzielić się swoimi opiniami, przeżyciami i zdjęciami oraz poznać doświadczenia innych. Userzy są współtwórcami serwisu – to oni uzupełniają go w treść, a ponadto mają wpływ na główne opisy krajów, miast i miejsc.

Podstawowe funkcje portalu to możliwość dodawania recenzji do poszczególnych miejsc i kategorii (np. hotele, restauracje, zabytki itd.) oraz pisanie relacji i przypisywania ich do miejsc, tworzenie tras. Użytkownicy mogą podzielić się z innymi swoimi szczegółowymi planami podróży, a przy okazji znaleźć współtowarzyszy w Planach podróży.

Profil użytkownika jest bardzo rozbudowany. User może tam zamieścić swoje zdjęcia i filmy wideo (bez ograniczeń transferu), stworzyć własną wersję mapy świata, zaznaczając zwiedzone miejsca i wymarzone cele podróży. Uzupełniając większość pól można znaleźć osoby, które chcą jechać w te same miejsca, podczas podróży słuchają tej samej muzyki czy mają te same zainteresowania.

Dobrą zabawę zapewni gra TravelIQ, w której każdy może sprawdzić swoją wiedzę geograficzną.

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zaprezentować ją użytkownikom MamBiznes.pl? Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl.

Tubylismy.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*