ZagrajWygraj.pl – portal aukcyjny

Serwis ZagrajWygraj.pl to nowy portal aukcyjny. Nowe produkty, od telefonu poprzez laptopy, aż do samochodów. Alternatywa dla podbijarek. Serwis działający całą dobę i bez automatów. Wszystko poniżej 100 zł!

Portal aukcyjny ZagrajWygraj.pl jest swoistym rodzajem aukcji odwrotnej. Jak na każdej aukcji tak i tu licytuje się, ale nieco inaczej. Aby wygrać aukcję, nie podbijamy ceny lecz musimy zaproponować cenę za jaką chcemy kupić dany towar. Wygrywa osoba, która zaproponuje najniższą cenę! Ale jest jeden warunek, musi to być unikalna cena.

Zaraz po złożeniu oferty, pojawia się komunikat pokazujący status ostatnio złożonej oferty oraz zestawienie wszystkich poprzednich ofert. Może to być informacja: „Najniższa unikalna oferta”, Unikalna, ale nie najniższa oferta”, Oferta nie unikalna”. Status ofert może ulegać zmianie, aż do zakończenia aukcji. W każdej chwili zarejestrowany i licytujący użytkownik, może sprawdzić aktualny status swoich ofert i podejmować decyzje co dalej.  

Proponowane oferty zakupu towaru muszą mieścić się w przedziale od 0,01gr do 99,99 zł.

Na aukcjach wystawiane są tylko nowe produkty: laptopy, telefony, Playstation, iPod, kina domowe, zegarki, roboty kuchenne, a także nowe samochody prosto z salonu.

Udział w aukcji jest płatny, a cena jest uzależniona od wartości licytowanego produktu. Portal oferuje wiele promocji, z których warto skorzystać.

Czytelne i jasne zasady, brak możliwości spekulacji oraz automatów, pełna jawność właściciela portalu, wysoki poziom zabezpieczenia danych, współpraca z profesjonalnym serwisem płatności.pl, gwarantują bezpieczeństwo, dobrą zabawę oraz możliwość kupienia towarów po cenach jeszcze niższych niż konkurencyjne.

Najniższa unikalna oferta wygrywa!

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

ZagrajWygraj.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

Robert

8 kwietnia 2009 Odpowiedz

Nareszcie alternatywa dla podbijarek z automatami.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*