Bączek znany z filmu Incepcja podbija Kickstarter

Historia Limbo już od samego początku kreuje się w jasnych barwach. Jeszcze za nim trafił do sprzedaży pobił rekord Guinessa. Ponadto na Kickstarterze zebrał ponad 600 tys. USD, czyli  piętnastokrotnie więcej niż zakładali twórcy.

Fot. YouTube

Nie tak dawno światem zawładnęły Spinnery. Tą małą zabaweczką bawił się każdy w szkole, w pracy czy też w domu. Jednak z biegiem czasu, liczba użytkowników Spinerów malała. Teraz pojawił się ich godny zastępca, Limbo.

Limbo to mały bączek stworzony przez zespół Fearless Toys z Jersey City ze Stanów Zjednoczonych. Ta mała zabaweczka zdaje się podważać prawom grawitacji. Z resztą udowodniła to, bijąc rekord Guinessa. Limbo kręciło się przez ponad 27 godzin 9 minut i 24 sekundy.

Z zewnątrz Limbo wygląda jak zwykły bączek, bardzo przypominający do przedmiotu używanego przez Leonardo DiCaprio w filmie Incepcja, który służył do określenie czy bohater wciąż jest we śnie. Jednak w przeciwieństwie do tego, który został użyty w filmie, Limbo posiada wbudowany autonomiczny silniczek. Dzięki czemu może przez długi czas kręcić się.

– Szczerze mówiąc, od ponad roku nie mieliśmy pojęcia, jaka będzie reakcja na Limbo – powiedział Tom Ben-Yehuda w wywiadzie dla Mashable– Początkowo ludzie mówili, że zwariowaliśmy. Jednak w trakcie pokazu pierwszych prototypów wszyscy byli zachwyceni. – dodaje. Wszystkie obawy twórców z pewnością rozwiała zbiórka na Kickstarterze, gdzie zebrali ponad 600 tys. USD. Początkowo spodziewali się pozyskać z crowdfunfingu 40 tys. USD, jednak suma ta powiększyła się już ponad piętnastokrotnie.

Innowacyjny bączek dostępny jest na platformie Kickstarter, gdzie można zakupić zabawkę w cenie od 49 USD. Jednak pierwszych dostaw można spodziewać się dopiero na początku przyszłego roku.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski

Komentarze

Avatar

Alina

10 sierpnia 2018 Odpowiedz

super projekt wow pierwszy raz widzę to na oczy . . .

Avatar

Karkses

12 sierpnia 2018 Odpowiedz

Ja pieprzę serio 600k na takie coś. Oczywiście nie mówię że to źle czy coś każdy może robić sobie z pieniędzmi własnymi co chce nawet rozpalać nimi w piecu w sumie ich rzeczywista wartość jest niewielka ale podziwiam jednak głupotę ludzi.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*