Kapitał na start w innowacje

Jeszcze do 15 kwietnia 2010 r. przyjmowane są zgłoszenia do konkursu „Startery Innowacji”. Pomysły na nowatorski biznes można rejestrować za pośrednictwem portalu KapitalNaStartwInnowacje.pl.

Konkurs „Startery Innowacji” jest jednym z działań w ramach projektu unijnego „Kapitał na start w innowacje – promocja innowacji w środowisku biznesowym i naukowym”, realizowanego przez Miasteczko Multimedialne – Park Technologiczny oraz Stowarzyszenie Klaster Multimediów i Systemów Informacyjnych.

Adresatami programu są:

– młodzi, kreatywni innowatorzy,
– pomysłodawcy indywidualni, osoby fizyczne,
– przedsiębiorcy związani z branżami takimi jak: informatyka, nowe technologie, Internet, telekomunikacja, biotechnologia,
– wszyscy, którzy chcą zamienić swoją wizję w prawdziwy sukces oraz poszukują kapitału na rozpoczęcie lub rozwijanie własnych pasji i innowacyjnych rozwiązań, przekuwając je na realny biznes!.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia 2010 r.  Nagrodzonych zostanie 20 autorów najlepszych pomysłów.

Cel konkursu to wyłonienie najlepszych nowatorskich pomysłów oraz zapewnienie ich autorom wiedzy na start, czyli pełnego wsparcia merytorycznego podczas przygotowania do procesu inwestycyjnego, a następnie zaaranżowanie kontaktów z aniołami biznesu, potencjalnymi inwestorami, funduszami venture capital.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*