Masz pomysł i szukasz inwestora?

Szukasz inwestora, który sfinansuje realizację Twojego pomysłu? Weź udział w VC SPEED DATING. Inicjatywa ma służyć weryfikacji możliwości współpracy między pomysłodawcą a inwestorem. 

VC Speed Dating daje możliwość spotkania się z inwestorami twarzą w twarz. Zasady są proste: 7 minut na pitch i q&a z każdym z VC indywidualnie. Jeżeli młodemu przedsiębiorcy uda się zainteresować któregoś z inwestorów, będzie miał okazję rozpocząć z nim indywidualne negocjacje po zakończeniu eventu.7 minut ma pozwolić inwestorom dokonać wstępnej oceny projektów i zdecydować, czy warto rozmawiać dalej. Na spotkanie zaproszonych zostanie 20 startupów. 

Fundusze, które będą obecne na VC Speed Dating to: SpeedUp IQbator, SpeedUp Investments, LMS Invest, SpeedUp Innovation, Winqbator, WinVentures, WSI Capital, Protos VC, Experior Venture Fund, Polski Instytut Badań i Rozwoju – Bridge Alfa.Zgłoszenia przyjmowane są do 22 listopada do godz. 23.59. Przy rekrutacji startupów organizatorzy będą kierowali się wytycznymi otrzymanymi od zaproszonych VC. Dodatkowo, wszystkie startupy, które pozytywnie przejdą proces rekrutacji otrzymają techniczne szkolenia ze specjalistami Microsoftu z zakresu CLOUD i MOBILE oraz dostęp do Microsoft BizSpark.

Kiedy: 28 listopada 2014r. 

Gdzie: Galeria Apteka Sztuki, Al. Wyzwolenia 3/5, Warszawa

Cena: wydarzenie bezpłatne 

Zapisy: http://lawmore.pl/vc-speed-dating/

Grzegorz Marynowicz

Komentarze

Avatar

czytacz

26 listopada 2014 Odpowiedz

„Zgłoszenia przyjmowane są do 22 listopada do godz. 23.59”

Data publikacji 2014-11-26

Jaki jest cel tego śmiesznego portalu?

Avatar

ocokaman

26 listopada 2014 Odpowiedz

O co tu chodzi.. dlaczego artykuł jest po terminie możliwości ubiegania się o inwestora…?!

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*