Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Małgorzata Rozenek-Majdan prowadzi własny ekobiznes

Osoby z pierwszych stron gazet coraz częściej decydują się na własny biznes. Tak zrobiła już, chociażby Krystyna Janda, Anna Lewandowska czy też Maja Bohosiewicz. Na taki krok zdecydowała się także prezenterka telewizyjna Małgorzata Rozenek-Majdan, która założyła własną firmę cateringową MRM Food.

Fot. FORUM/ Andrzej Hulimka

Były piłkarz Radosław Majdan od kilku lat prowadzi własną firmę kosmetyczną. W tym roku na swój biznes postawiła również jego żona, Małgorzata Rozenek-Majdan zakładając firmę cateringową. Na taki krok zdecydowała się ze względu na troskę o dobro planety.  Jak sama wyjaśnia, z usług cateringu korzysta na co dzień. Jednak problemem okazał plastik, który jest bardzo często wykorzystywany przez firmy z tej branży. Była prowadząca programu „Perfekcyjna Pani domu” postanowiła to zmienić. – Jako osoba starająca się dbać o środowisko i świadoma procesów zachodzących na naszej planecie, nie mogłam dalej patrzeć na ilość śmieci, do których tworzenia się przyczyniam. Był to jeden z wielu powodów, dla których zdecydowałam się stworzyć swój catering. Taki który jest dobry dla mojego zdrowia, ale również planety – wyjaśnia Małgorzata Rozenek-Majdan.

W swoim biznesie celebrytka postanowiła wyeliminować plastik, dlatego też postawiła na biodegradowalne opakowania, stworzone z trzciny i cukru. Jak wskazywała, osoba która regularnie korzysta z cateringu, każdego miesiąca zużywa ok. 150 plastikowych pudełek, co jest bardzo dużą ilością. Dzięki zamienia na ekologiczne opakowania, ten problem zostanie wyeliminowany.

Jednak firma Małgorzaty Rozenek-Majdan chce być kojarzona nie tylko z przyjaznym środowisku rozwiązaniom, ale także ze zdrowiem. Dlatego też, w jej wyrobach nie znajdą się cukry, ani też produkty przetworzone. Posiłki przygotowywane są przez dietetyka oraz zawodowego kucharza. Na obecną chwilę w ofercie znajduje się 5 diet. Wśród nich można wyróżnić: optimal, sport, wege, detox, i Special. Oferta gwiazdy dostępna jest w większości miast Polski. Najtańsza opcja zaczyna się od kwoty rzędu 65 zł za dzień.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
xxx 30 sie 2019 (18:10)

żal