Ruszyła infolinia dla przedsiębiorców w sprawie tarczy antykryzysowej

Rusza specjalna infolinia dla przedsiębiorców, która zostanie wsparta sztuczną inteligencją. Ma to zapewnić łatwiejszy i szybszy kontakt niż dotychczas.

Infolinia dla przedsiębiorców; Fot. Shutterstock/ N E O 6 i A M

Nowa infolinia jest skutkiem podpisaniu umowy Inteliwse i Cludo ze Skarbem Państwa. Dotyczy ona wsparcia osobowego, organizacyjnego oraz technicznego w zakresie obsługi zapytań przedsiębiorców w sprawie informacji dotyczących skutków przeciwdziałania COVID-19 oraz rozwiązań tzw. tarczy antykryzysowej.

Porad udziela ponad 150 konsultantów, wspieranych przez sztuczną inteligencję (SI, AI), w tym dedykowany Chatbot. Odpowiadają oni na pytania związane m.in. ze sposobami finansowania przedsiębiorstw oraz ochroną miejsc pracy i bezpieczeństwa pracowników. Algorytmy będą na bieżąco trenowane przez przychodzące od przedsiębiorców i ich pracowników pytania, dzięki czemu baza wiedzy będzie ulegać rozszerzeniu o bieżące zapytania.

Pytania można zadawać pod numerem 732 122 500 i 22 848 84 84 oraz przez Live Chat – okienko w sekcji ‘Pytania i Odpowiedzi’ na stronie gov.pl.

Sprawdź, także jak skorzystać z różnych rozwiązań ujętych w tarczy antykryzysowej

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*