rejestracja Zarabiaj na www
StartWiadomościPomysł na biznesPolak potrafiHistorie sukcesuStart-upPoradnikiBiznesplanZakładam firmęNiezbędnikForum
Budowa Streszczenie Firma Produkt Zarządzanie i pracownicy Rynek i konkurencja Marketing Harmonogram Analiza finansowa Przykładowy biznesplan
Przykładowy biznesplan

Przykładowy biznesplan

2010-11-20
Przedmiotem biznes planu jest ocena przedsięwzięcia, polegającego na zakupie i prowadzeniu stacji paliw płynnych wraz z częścią motelowo-restauracyjną. Przyjęta do biznes planu cena zakupu STACJI wynosi 6 500 tys. zł
Dlaczego biznesplan jest tak ważny?

Dlaczego biznesplan jest tak ważny?

2010-11-19
Biznes plan to bardzo ważny krok na drodze uruchamiania własnego biznesu. To w jaki sposób przygotujemy biznesplan bardzo często decyduje o powodzeniu lub porażce Naszego przedsięwzięcia.
Budowa biznesplanu

Budowa biznesplanu

2010-11-18
Każdy biznesplan sporządzany jest zgodnie z określoną strukturą. Przejrzysta budowa biznesplanu usprawnia proces jego tworzenia, ale także wdrażania. Biznesplan może mieć różną strukturę w zależności od kilku czynników.
Streszczenie biznesplanu

Streszczenie biznesplanu

2010-11-17
Pierwszą częścią składową biznesplanu jest jego streszczenie. Pomimo iż jest to pierwsza pozycja tego dokumentu to sporządzamy ją na końcu ponieważ może ona powstać dopiero wtedy gdy gotowy jest cały biznesplan.
Charakterystyka firmy

Charakterystyka firmy

2010-11-16
Drugą po streszczeniu częścią biznesplanu jest charakterystyka firmy. W tym fragmencie biznesplanu przedstawiamy podstawowe informacje o przedsiębiorstwie. Ta część powinna zawierać m.in. historię firmy.
Opis produktu

Opis produktu

2010-11-15
Ta część biznesplanu ma na celu szczegółowe przedstawienie przedmiotu działalności Naszego przedsiębiorstwa. Powinniśmy ją rozpocząć od informacji czym tak na prawdę nasza firma się zajmuje lub zajmować będzie.
page:0

Nowe sposoby zdobycia pieniędzy na start-up O nowych modelach finansowania start-upów, o problemach i przyszłości funduszy inwestycyjnych oraz o tym, dlaczego weryfikacja startup-ów nastąpi za siedem lat.

Za 3 lata na rynku będą 2 rodzaje firm - te, które działają w Internecie oraz te, które wypadły z rynku

Steve Ballmer, szef Microsoftu

Czy wiesz, że...?

Wartość światowej sprzedaży sieciowej szacowana jest na 460 miliardów dolarów
POLECAMY
Pizza z automatu pomysłem na interes
Automat, w którym zamiast napojów można kupić pizzę.

Serwisy Bankier.pl: